Exkurze palirny whisky

Exkurze s degustací

„U nás si to užijete všemi smysly.“

Pro vaše chuťové i čichové buňky máme připravenou degustaci naší whisky a ginů. Na komentované prohlídce si můžete sáhnout na historii, která se píše od 16. století. Poslechnete si zajímavosti z dějin lihovarnictví v Těšeticích, ale hlavně o tom, jak se vyrábí whisky a gin. Uvidíte, jak se u nás minulost potkává se současností, a jak jim to spolu sluší.

Nechte na sebe působit atmosféru místa a vychutnávejte.

Průběh prohlídky

Do minulosti a zpět

 

Provedeme vás historickými i současnými prostory palírny. Dozvíte se něco o tom, jak se zde rozvíjelo lihovarnictví v časech, kdy místní pivovar a lihovar měli pro okolní obyvatele zásadní význam. V původních sklepech uvidíte expozici, kterou jsme pro vás připravili z exponátů, které se dochovaly a mapují tak nedávné období posledních 100 let.

Můžete zde vidět původní sudy, ve kterých i v minulosti zrála whisky nebo také legendární likér Jakamarus. Povíme vám o tom, jak se whisky vyrábí dnes. V naší palírně nemáme žádnou automatizaci a celý proces výroby prochází našima rukama.

Nejdelší částí exkurze je degustace našich produktů. Budete moci ochutnat whisky v různých stádiích zrání, naše giny a likéry. Po exkurzi je možné zakoupit naše produkty dle aktuální nabídky.

TOSH distillery sklep
TOSH Distillery exkurze

Organizační informace

Jak to funguje

Pravidelné prohlídky: v pátek od 17 do 19:30 hodin v uvedených termínech, které najdete zde

Prohlídky pro uzavřené skupiny: pondělí až pátek od 15 osob, lze se domluvit na individuálním termínu

Výklad je možno provést i v anglickém jazyce.

Prostory nejsou vhodné pro osoby s tělesným handicapem z důvodu velkého množství schodů. V prostorách sklepa se pohybuje teplota od 7°C do 15°C v závislosti na ročním období, proto je vhodné s sebou vzít teplejší oblečení (zejména v letních měsících).

Ceník

Cena zahrnuje:
– slevu 10 % z nákupu výrobků v den konání exkurze
– degustační sklenku s logem

Počet osob: do 25
Termíny: pátek od 17 do 19:30 hod ve vypsaných termínech nebo dle individuální domluvy
Délka: 2,5 hod.

Exkurze palírny whisky a ginu
TOSH distillery destilační místnost
Poukaz na exkurzi s degustací whisky

Dárkový poukaz

Darujte zážitek

Originální dárek, který zůstane navždy ve vzpomínkách. Poukaz můžete doplnit o věnování. Ten náš je na grafickém papíře i s obálkou.

Soukromé akce

Pokud hledáte atraktivní prostředí pro vaši oslavu nebo malou firemní akci, tak vám můžeme nabídnout nejenom exkurzi s degustací, ale i kompletní občerstvení.

Kapacita našich prostor je 20-25 osob a prostředí je vhodné pro oslavy nebo firemní porady ve volnějším stylu.

tosh exterier